Spisak učenika po odjeljenjima i učionicama.
S1A - Elektrotehničar za razvoj veb i mobilnih aplikacija S1B - Elektrotehničar za razvoj veb i mobilnih aplikacija S1C - Elektrotehničar za razvoj veb i mobilnih aplikacija
Odjeljenjski starješina –  Radmila Čogurić – učionica br. 3 Odjeljenjski starješina – Mirjana Stevović – učionica br. 4 Odjeljenjski starješina –  Jelena Bogićević – učionica br. 5
1. Katarina (Vlatko) Bulatović 1. Milena (Milenko) Mosurović 1. Aleksa (Savo) Đuranović
2. Mia (Đoko) Mijović 2. Dražen (Milenko) Klikovac 2. Danilo (Miroslav) Šćekić
3. Luka (Dragan) Bogićević 3. Vasilije (Željko) Đurašić 3. Veljko (Slavko) Boljević
4. Matija (Goran) Milić 4. Luka (Petar) Banović      4. Nikola (Zoran) Paunović
5. Julija (Slavko) Vukanović 5. Marija (Milorad) Jeknić 5. Nikola (Luka) Čelebić
6. Mina (Slavko) Vukanović 6. Mitar (Marko) Perazić 6. Bogdan (Mijuško) Čabarkapa
7. Maksim (Mirko) Grbović 7. Ognjen (Milija) Nedović 7. Bogdan (Miodrag) Malović
8. Denin (Emir) Višnjić 8. Nikola (Oliver) Obradović 8. Pavle (Žarko) Jovanović
9. Petar (Mitar) Martinović 9. Igor (Pero) Tošić 9. Janko (Zvonko) Glavičanin
10. Marko (Zoran) Vučinić 10. Lazar (Radoš) Lazarević 10. Lazar (Miomir) Jovović
11. Andrija (Zoran) Pečurica 11. Alexander (Alexey) Kupriyanov 11. Stefan (Dragan) Maraš
12. Ivo (Vladimir) Martinović  12. Milovan (Nikola) Ćukteraš 12. Sretenka () Šebek
13. Mirko (Mišo) Cupara 13. Lana (Zvonko) Bulatović 13. Anđela (Tomo) Mirotić
14. Petar (Stanko) Bulatović 14. Jana (Radosav) Puzović 14. Marija (Ivan) Šćekić
15. Pavle (Bogdan) Bulatović 15. Ognjen (Vladimir) Kaluđerović 15. Samra (Suvad) Kršić
16. Milan (Dragan) Bjelajac 16. Uroš (Dragan) Radović 16. Danilo (Damjan) Šišović
17. Andrija (Stevan) Kovačević 17. Andrija (Dragutin) Ivanović 17. Boban (Željko) Brajović
18. Nikola (Dobrivoje) Bajović 18. Pavle (Jovan) Radulović 18. Vasilije (Zoran) Perić
19. Luka (Veselin) Vuković 19. Vasilije (Vladimir) Matanović 19. Albin (Refik) Šabotić
20. Maksim (Goran) Ivanović 20. Pavle (Dražen) Fuštić 20. Đorđije (Zoran) Vujović
21. Luka (Ljubiša) Damjanović 21. Aleksa (Radovan) Dedejić 21. Balša (Boro) Marković
22. Sergej (Zoran) Aligrudić 22. Vuk (Slobodan) Tošić 22. Balša (Slobodan) Sekulić
23. Aleksandar (Ratko) Glavanović 23. David (Nebojša) Nenezić 23. Vejsil (Sulejman) Pepeljak
24. Balša (Dejan) Kumburović 24. Boris (Predrag) Dejanović 24. Miloš (Marjan) Marković
25. Anel (Samir) Đešević 25. Petar (Ivo) Pajović 25. Danilo (Darko) Bulatović
26. Stefan (Slavko) Nikčević 26. Jakša (Nebojša) Oručević 26. Uroš (Dragan) Bukorović
27. Niko (Milo) Mihaljević  27. Andrija (Srđan) Boričić 27. Aleksandar (Darko) Despotović
28. Marko (Ivan) Bojanić 28. Vladislav (Roman) Krivstov 28. Vuk (Mirko) Cicmil
29. Mojaš (Miljan) Nikolić 29. Stefan (Vlajko) Vuković 29. Aleksa (Igor) Lakić
30. Miloš (Mikan) Lalević 30. Balša (Željko) Todorović 30. Ena (Dušan) Stojović
31. Stefan (Radoje) Radosavljević 31. Matija (Radovan) Sošić
32. Lazar (Radosav) Blečić 32. Ljubomir (Predrag) Vukadinović
S1D - Elektrotehničar računarskih sistema i mreža S1E - Elektrotehničar računarskih sistema i mreža S1F - Elektrotehničar računarskih sistema i mreža
Odjeljenjski starješina – Rada Živković – učionica br. 6 Odjeljenjski starješina – Žana Krgušić – učionica br. 11 Odjeljenjski starješina – Dragan Đaković– učionica br. 12
1. Luka (Goran) Ratković 1. Zarija (Danilo) Gorović 1. Nikola (Milaš) Miličić
2. Vanja (Vladimir) Sklender 2. Petar (Nebojša) Glavičanin 2. Vidak (Siniša) Perović
3. Luka (Mitar) Vukčević 3. Aleksandar (Bojan) Obrenović 3. Matija (Marko) Ćupić
4. Arsenije (Angel) Marčev 4. Selmin (Nedžad) Kočan 4. Ernad (Ruždija) Fetić
5. Gorčilo (Slavko) Jeknić 5. Marko (Mihailo) Perović 5. Andrija (Milija) Bakić
6. Marko (Nebojša) Raspopović 6. Vuk (Radoslav) Pekić 6. Danilo (Darko) Peruničić
7. Nemanja (Radovan) Stojanović 7. Mihajlo (Saša) Golubović 7. Srđan (Branimir) Milutinović
8. Petar (Mitar) Bulatović 8. Vuk (Vladimir) Sekulić 8. Marko (Saša) Račić
9. Tomislav (Predrag) Andrić 9. Mladen (Rajko) Spalević 9. Bogdan (Veroljub) Konatar
10. Vuk (Vukota) Femić 10. Danilo (Marjan) Mladenović 10. Balša (Dušan) Mijović
11. Balša (Ratko) Banović 11. Ryan-Remzija (Alen) Gargović 11. Bogdan (Zlatko) Matanović
12. Vlado (Andrija) Kovačević 12. Vesko (Žarko) Grujić 12. Stefan (Mirko) Mrvaljević
13. Simona (Bogdan) Prelević 13. Andrej (Bojan) Bojanović 13. Nedim (Nusret) Ljujković
14. Matija (Nebojša) Tomović 14. Vasilije (Željko) Borić 14. Danilo (Nenad) Momić
15. Andrija (Oleg) Bulatović 15. Mitar (Boris) Darmanović 15. Branko (Zoran) Vuković
16. Milo (Dragan) Pekić 16. David (Dragoljub) Dašić 16. Filip (Goran) Milonjić
17. Nikola (Predrag) Dabović 17. Petar (Rodoljub) Durković 17. Nemanja (Bratislav) Debeljević
18. Ognjen (Brane) Raković 18. Emil (Rafik) Kolbaev 18. Marko (Saša) Vukčević
19. Stefan (Vladimir) Lutovac 19. Đorđe (Blagoje) Janković 19. Martin (Jerolim) Petrović
20. Tijana (Boško) Radulović 20. Pavle (Goran) Jeknić 20. Aldo (Abid) Ciguljin
21. Milena (Tomaš) Radević 21. Andrej (Dejan) Đukanović 21. Nikola (Branislav) Leković
22. Matija (Vukašin) Obradović 22. Miloš (Momčilo) Đurašković 22. Miloš (Saša) Pavićević
23. Miloš (Dražen) Čepić 23. Stefan () Božović 23. Branko (Petar) Lekić 
24. Nikola (Veselin) Bobičić 24. Andrija (Boro) Grgurović
25. Mateja (Mirko) Petričević 25. Balša (Slavko) Danilović
26. Vuk (Željko) Milunović 26. Edis (Mevljudin) Murić
27. Aydin (Anes) Salagić 27. Darko (Saša) Miladinović
28. Marko (Milinko) Tadić
S1G - Elektrotehničar elektronskih komunikacija S1H - Elektrotehničar elektronike E1A - Elektrotehničar energetike
Odjeljenjski starješina – Dubravka Matović – učionica br. 7 Odjeljenjski starješina – Olga Nišavić– učionica br. 8  Odjeljenjski starješina – Nevenka Roganović – učionica br. 13
1. Vasilije (Vlatko) Šofranac 1. Lazar (Borislav) Milićević 1. Šćepan (Mile) Knežević
2. Edin (Ahmet) Nilić 2. Miloš (Borislav) Milićević 2. Milan (Radmilo) Čabrilo
3. Matija (Vladimir) Ćetković 3. Luka (Nikola) Rosić 3. Miloš (Aleksandar) Radosavović
4. Ilija (Novica) Nikčević 4. Nikola (Zoran) Aćimović 4. Stefan (Slavenko) Nikčević
5. Marko (Predrag) Ajković 5. Petko (Dejan) Rajković 5. Božo (Ljubiša) Novović
6. Lazar (Siniša) Popović 6. Miloš (Zoran) Rajković 6. Bogdan (Marjan) Milić
7. Balša (Radislav) Đurišić 7. Nemanja (Ratko) Popović 7. Ognjen (Dejan) Janjušević
8. Vojin (Velimir) Popović 8. Andrej (Ratko) Bajović 8. Edvin (Senad) Ćatović
9. Lazar (Željko) Škatarić 9. Mirko (Vukota) Mugoša 9. Petar (Rajko) Čabarkapa
10. Andrija (Miroslav) Boričić 10. Radovan (Aleksandar) Radoičić 10. Ognjen (Zoran) Perović
11. Filip (Aleksandar) Kljajević 11. Lazar (Marko) Vukčević 11. Balša (Predrag) Kalezić
12. Lana (Dušan) Vukčević 12. Dušan (Budislav) Rajković 12. Jovan (Ljubiša) Jočić
13. Hilmija (Esad) Mučić 13. Lazar (Bojan) Ivanović 13. Vasilije (Predrag) Milić
14. Milan (Dragan) Kojić 14. Miloš (Dragan) Kumburović 14. Balša (Vojislav) Drašković
15. Milovan (Vukota) Mugoša 15. Aleksa (Velimir) Bojović
16. Božidar (Radovan) Jovanović 16. Dalibor (Vesko) Ćeranić
17. Andrej (Doda) Prenkočević 17. Marko (Petar) Šćepanović
18. Vukašin (Veselin) Orlić 18. Pavle (Božidar) Đurović
19. Vladimir (Marko) Golović 19. Stefan (Dragan) Radovanović
20. Amer (Mustafa) Frljučkić
21. Matija (Radojica) Miličković
22. Luka (Ratko) Abramović
23. Ivan (Predrag) Crnčević
24. Daris (Nedžad) Burazerović
25. Dalibor (Vesko) Ćeranić
R1A – Elektroinstalater R1B – Monter elektronske komunikacione infrastrukture
Odjeljenjski starješina –  Marija Babović – učionica br. 17 Odjeljenjski starješina – Nikolija Vojinović – učionica br. 16
1. Stefan (Nebojša) Bulatović 1. Nemanja (Milan) Marković
2. Aris (Ajrudin) Frljučkić 2. Milutin (Đorđije) Jovićević
3. Nikola (Stanislav) Nikičević 3. Blažo (Gradimir) Otašević
4. Nikola (Miloš) Gazivoda 4. Perko (Ljubiša) Vujičić
5. Petar (Danilo) Lompar 5. Radovan (Vukola) Furtula
6. Petar (Ratko) Perović 6. Matija (Momir) Stevanović
7. Vasilije (Jovan) Ušćumlić 7. Dragojle (Veljko) Jeknić
8. Pavle (Rade) Vuković 8. Luka (Filip) Filipović
9. Luka (Rade) Vuković 9. Boris (Slaviša) Rondović
10. Radovan (Vaso) Delević 10. Pavle (Saša) Bojanović
11. Nemanja (Zarija) Bašanović 11. Andrija (Stevica) Skrobanović
12. Balša (Dalibor) Đurašić 12. Sanel (Admir) Hodžić
13. Stefan (Andrija) Savić 13. Aleksa (Ratko) Pavićević
14. Ilija (Andrej) Buldakov 14. Veljko (Ljako) Vučević
15. Bajo (Čedomir) Vučeraković 15. Dimitrije (Igor) Jovović
16. Petar (Božidar) Anzulović 16. Rajko (Radmilo) Blagojević
17. Živko (Ratko) Nikčević 17. Sergej (Petar) Kovačević
18. Sava (Spasoje) Raičević 18. Ivan (Željko) Vukčević
19. Simon (Đorđe) Živković 19. Pavle (Vladimir) Bošković
20. Petar (Ilija) Sošić 20. Matija (Zoran) Senić
21. Ilija (Branko) Janković 21. Nikola (Vlado) Jušković
22. Darko (Radojica) Šćepanović 22. Balša (Dragiša) Lakić
23. Nikola (Nebojša) Vukčević 23. Miloš (Dragan) Vulikić
24. Ljubomir (Radosav) Bogićević 24. Lazar (Darko) Racković
25. Damjan (Bojan) Petrović 25. Aleksa (Vule) Đurašković